O FIRMIE

Zakład Meblowy Layman posiada 20-letnią tradycję i doświadczenie w branży meblarskiej. Firma specjalizuje się głównie w produkcji mebli pokojowych, kuchennych oraz systemowych.


NAGRODY2.jpg

 

Dowodem ciągłego rozwoju firmy, ulepszania naszych produktów oraz wprowadzania na rynek niebanalnych mebli jest długa lista nagród których Zakład Meblowy Layman jest laureatem.

Zestaw Mebli Modułowych Briks otrzymał, aż trzy prestiżowe tytuły:

„Diament Meblarstwa 2013” w kategorii przestrzeń salonowa - klasa premium

„Diament Meblarstwa 2013” w kategorii design (nagroda przyznawana jest produktowi, który otrzymał najwięcej punktów za walory wzornicze)

„Diament Meblarstwa 2013” - nagroda specjalna (nagroda przyznana przez technologów produkcji i ekspertów branżowych)


MASZYNA.jpg


Mając świadomość, że jakość produktów jest zależna od nowoczesnego parku maszynowego oraz wykwalifikowanej kadry pracowników, firma stale inwestuje w oba te obszary.

 

Posiadamy własną flotę samochodów ciężarowych, dzięki czemu możemy elastycznie dostosować się do wymagań naszych Klientów i dostarczać nasze produkty do każdego miejsca w Polsce.

Nasze meble  łączą w sobie piękno, funkcjonalność i elegancję nadając każdemu wnętrzu indywidualny charakter.  Pragniemy, aby nasze wyroby  spełniały oczekiwania klientów od strony praktycznej, a jednocześnie były powodem do zadowolenia z ich walorów estetycznych.

 

Działalność firmy i jakość oferowanych produktów jest stale doceniana przez naszych wieloletnich partnerów. Do tej pory podjęło z nami współpracę około 200 firm z terenu Polski, a także zza granicy wschodniej i zachodniej.

Jesteśmy otwarci na każdą współpracę, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży meblarskiej potrafimy elastycznie się dostosować do zmieniających się trendów na rynku.

Zapraszamy serdecznie do współpracy  z  Zakładem Meblowym Layman.

Dołącz do grona naszych partnerów zyskując fachową i rzetelną obsługę.

 

Dystrybutorzy
Katalogi
Diament Meblarstwa 2013