LAYMAN NA TARGACH W POZNANIU 2015

LAYMAN NA TARGACH W POZNANIU 2015

Jako że Targi Meblowe w Poznaniu uchodzą za najważniejszą imprezę targową w Polsce, Laymana nie mogło tam zabraknąć. Od wielu lat nasze nowe produkty prezentujemy właśnie w Poznaniu, a w tym roku mogliśmy się poszczycić największym w naszej historii 100 metrowym stoiskiem. 

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tak licznie odwiedzili Państwo nasze stoisko.

 Targi były wspaniałą okazją do spotkania z Państwem i rozmowy zarówno o naszych dotychczasowych kontaktach jak i nowo prezentowanych produktach. 

 

 Na Targach w Poznaniu zaprezentowaliśmy Nowości:

 System Mebli kuchennych Campari

 

 

System mebli Campari to propozycja nowoczesnej kuchni bezuchwytowej. Połączenie płyty połyskowej z płytą laminowaną oraz pozbawienie klasycznych uchwytów zaowocowało stworzeniem nowego, świeżego na Polskim rynku systemu mebli kuchennych Campari.

 

Kuchnię pod zamówienie.

 

 

Ta piekna kuchnia to połączenie płyt lakierowanych na wysoki połysk ze strukturalną płytą Dąb Gladstone. Kuchnia ta przypadła do gustu odwiedzającym, którzy podkreślali ciekawe połączenie kolorystyczne i dobre ustawienie szafek. Firma Layman tworzy kuchnie pod zabudowę od ponad 20 lat i ma w swojej ofercie setki wzorów mebli kuchennych.  

 

  • System Mebli Gustoo

 

 

System mebli Gustoo to zupełnie nowa na polskim rynku mebli możliwość samodzielnej zmiany wyglądu mebla. Klient po zakupie mebla może w każdej chwili wymienić jego połyskowe elementy na inny dostępny kolor. Przykładowo widoczna na zdjęciu konfiguracja z białymi akrylami może zostać zmieniona np. na akryle brązowe co zupełnie zmieni wygląd mebla.

 

  • System Mebli Lagos

 

System mebli Lagos Lagos to następca naszego wieloletniego hitu Fugato. Projektując system Lagos połączyliśmy klasykę z nowoczesnością. Klasyczna bryła i kolorystyka mebla kontrastuje z efektownym podświetleniem Led umieszczonym w blacie.

Dziękujemy za spotkanie z Państwem, zapraszamy na targi do Poznania już za niecały rok.

W załącznikach katalogi wszystkich nowości.

 

Pliki do pobrania

Campari II-2015 WWW.pdf .pdf 1.66 MB
CubaLibre I 2015 WWW.pdf .pdf 2.39 MB
Gusto II-15 WWW.pdf .pdf 464 KB
LAGOS II-15 WWW.pdf .pdf 585 KB
nastia www.jpg .jpg 292 KB
Dystrybutorzy
Katalogi
Diament Meblarstwa 2013