TARGI W OSTRÓDZIE

TARGI W OSTRÓDZIE

Jako że Targi Meblowe w Ostródzie uchodzą za najważniejszych imprez targowych w Polsce, Laymana nie mogło tam zabraknąć. Od wielu lat nasze nowe produkty prezentujemy właśnie w Ostródzie.

Nie inaczej było w tym roku, gdzie na ostródzkie targi przygotowalismy wiele nowości.

Na targach w Ostródzie zadebiutowała zupełnie nowa seria mebli kuchennych. Cuba Libre to nowocześnie zapojektowane kuchnie w przystępnej cenie. Ciekawy design, nowoczesne kolory, szeroka gama akcesorii oraz możliwość aranzacji meble z szerokiej gamy szafek to atuty kuchni Cuba Libre.

Drugą nowością był projektowany i testowany od kilku miesięcy system Cadillac. Zaoblone narożniki w połączeniu z ciekawą kontrastową stylistyką wzbudziły wielkie uznanie wśród odwiedzających. O powodzenie nowego systemu przesądziło dążenie do tworzenia przez projektantów Laymana zupełnie nowych mebli odróżniających sie od istniejących na rynku popularnych trendów. 

Pragniemy podziękować wszystkim odwiedzajacym nasze stoisko na 40 Międzynarodowych Targach w Ostródzie i zaprosić na wiosenne targi w Poznaniu gdzie również nie zabraknie nowości z Laymana !

 

Pliki do pobrania

KUCHNIE CUBA LIBRE SMALL.pdf .pdf 3.35 MB
SYSTEM CADILLAC SMALL.pdf .pdf 2.02 MB
Dystrybutorzy
Katalogi
Diament Meblarstwa 2013