NOWOŚCI

Premiera - nowy System Lugo

Premiera - nowy System Lugo

  System Lugo – premiera systemu Lugo odbyła się Targów Poznańskich i od razu nowe meble spotkały się z wielkim zainteresowaniem odwiedzających.

LAYMAN NA TARGACH W POZNANIU

LAYMAN NA TARGACH W POZNANIU

Jako że Targi Meblowe w Poznaniu uchodzą za najważniejszą imprezę targową w Polsce, Laymana nie mogło tam zabraknąć. Od wielu lat nasze nowe produkty prezentujemy właśnie w Poznaniu.

 

TARGI W POZNANIU

TARGI W POZNANIU

Zapraszamy na nasze stoisko na Międzynarodowych Targach Mebli w Poznaniu w dniach od 18 do 21 lutego 2014.

DIAMENT MEBLARSTWA DLA KUCHNI CUBA LIBRE

DIAMENT MEBLARSTWA DLA KUCHNI CUBA LIBRE

Miło nam poinformować iż System kuchni Cuba Libre zdobył prestiżową nagrodę DIAMENT MEBLARSTWA 2014.

TARGI W OSTRÓDZIE

TARGI W OSTRÓDZIE

Jako że Targi Meblowe w Ostródzie uchodzą za najważniejszych imprez targowych w Polsce, Laymana nie mogło tam zabraknąć. Od wielu lat nasze nowe produkty prezentujemy właśnie w Ostródzie.

Nie inaczej było w tym roku, gdzie na ostródzkie targi przygotowalismy wiele nowości.

Na targach w Ostródzie zadebiutowała zupełnie nowa seria mebli kuchennych. Cuba Libre to nowocześnie zapojektowane kuchnie w przystępnej cenie. Ciekawy design, nowoczesne kolory, szeroka gama akcesorii oraz możliwość aranzacji meble z szerokiej gamy szafek to atuty kuchni Cuba Libre.

Drugą nowością był projektowany i testowany od kilku miesięcy system Cadillac. Zaoblone narożniki w połączeniu z ciekawą kontrastową stylistyką wzbudziły wielkie uznanie wśród odwiedzających. O powodzenie nowego systemu przesądziło dążenie do tworzenia przez projektantów Laymana zupełnie nowych mebli odróżniających sie od istniejących na rynku popularnych trendów. 

Pragniemy podziękować wszystkim odwiedzajacym nasze stoisko na 40 Międzynarodowych Targach w Ostródzie i zaprosić na wiosenne targi w Poznaniu gdzie również nie zabraknie nowości z Laymana !

 

Dystrybutorzy
Katalogi
Diament Meblarstwa 2013