NOWOŚCI

TARGI MEBLI W POZNANIU ZAPRASZAMY !

TARGI MEBLI W POZNANIU ZAPRASZAMY !

Zapraszamy na nasze stoisko na Międzynarodowych Targach Mebli w Poznaniu w dniach od 5 do 8 Marca 2013.

Przygotowaliśmy zupełnie nowe kolekcje mebli. Zadebiutują zarówno niespotykane meble kuchenne, innowacyjne systemy oraz meblościanki.

Gala Wręczenia Diamentów Meblarstwa 2013

Gala Wręczenia Diamentów Meblarstwa 2013

W Warszawie w teatrze Sabat odbyło się wręczenie Diamentów Meblarstwa 2013. Zakład Meblowy Layman za System Modułowy Briks otrzymał aż trzy Diamenty Meblarstwa. Przyznane nam nagrody motywują nas do jeszcze lepszej pracy oraz do poszukiwania nowoczesnych rozwiązań w produkowanych przez nas meblach.

Potrójny Diament Meblarstwa dla Briksa!

Potrójny Diament Meblarstwa dla Briksa!

Miło nam poinformować iż System Mebli Modułowych zdobył prestiżową nagrodę DIAMENT MEBLARSTWA 2013 w aż TRZECH kategoriach.

Targi w Ostródzie

Targi w Ostródzie

Stoisko Zakładu Meblowego Layman cieszyło się wielkim powodzeniem na targach meblowych w Ostródzie. Niebanalne kompozycje, nowoczesny design i dbałość o szczegóły przyciągały uwagę odwiedzających. Wraz z pozostałymi wystawcami PAIZ zdobyliśmy nagrodę "Najlepszy pomysł marketingowy 39. MTM".

Zapraszamy na targi do Ostródy

Zapraszamy na targi do Ostródy

Targi w Ostródzie 10-14 wrzesień 2012

 

Ostródzkie targi to idealne miejsce, żeby zaprezentować Państwu nasze nowe meble. Stworzyliśmy je w taki sposób aby mogli Państwo samodzielne wykreować indywidualną aranżację wnętrza. Proste geometryczne moduły w połączeniu z połyskową płytą akrylową tworzą ekskluzywny design, który urzeknie najbardziej wymagających klientów. Połączenie pełnych szafek ,otwieranych w systemie klip-klap, z przestrzennymi półkami tworzy subtelną i elegancką kompozycję. Prosta linia, minimalizm i niebanalny charakter tego mebla pozwolą odzyskać wewnętrzny spokój i harmonie , każdemu domownikowi, po ciężkim dniu pracy. Mebel ten został stworzony z myślą o ludziach ceniących czystą formę w oryginalnym, nietuzinkowym wydaniu.

 

Dystrybutorzy
Katalogi
Diament Meblarstwa 2013