LAYMAN NA TARGACH W POZNANIU

LAYMAN NA TARGACH W POZNANIU

Jako że Targi Meblowe w Poznaniu uchodzą za najważniejszą imprezę targową w Polsce, Laymana nie mogło tam zabraknąć. Od wielu lat nasze nowe produkty prezentujemy właśnie w Poznaniu, a w tym roku mogliśmy się poszczycić największym w naszej historii niemalże 100 metrowym stoiskiem. 

 

W tym roku nasze stoisko wyróżniało się na tle innych niestandardowymi meblami, ponieważ dla nas Targi to coś więcej niż zwykłe miejsce sprzedaży naszych produktów, a raczej pokaz kreatywności i możliwości naszej firmy.

 

Meble salonowe to kolejne nowości firmy Layman na targach w Poznaniu. Rewolucyjny system modułowy Briks nagrodzony, trzema Diamentami Meblarstwa  dumnie prezentował się na wejściu na nasze stoisko.

Niemniejszym powodzeniem cieszyła się nowa kolekcja meblościanek Puerto. Zakład Meblowy Layman poprzez połączenie ciekawych kolorów z odważnym designem, udowadnia że niedrogie meble pokojowe nie muszą być nudne i sztampowe.

Premiera systemu Lugo odbyła się właśmnie  podczas Targów Poznańskich i od razu nowe meble spotkały się z wielkim zainteresowaniem odwiedzających. Klienci docenili połączenie klasyki z nowoczesnością, wizualnie lekkie nieduże bryły oraz ciekawie zaprojektowane witryny. Elegancji meblom Lugo dodaje połączenie ozdobnych metalowych listew z uchwytami w takim samym wybarwieniu. System Lugo składa się z 19 brył, dostępnych w trzech wariantach kolorystycznych: Dąb San Marino, Dąb Bordoux, Sosna Bielona.

Zakład Meblowy Layman zawsze był awangardowym producentem mebli kuchennych, tak było i tym razem. Naszą wizytówką była kuchnia Agness. Wielkie wrażenie sprawiało połączenie przypominającej kamień płyty Vulcano z płytami akrylowymi. Niebanalna wyspa z łukowym stopniowanym blatem jak magnes przyciagała naszych gości. Wszystkie szafki zostały wyposażone w najnowocześniejszą technikę kuchenną firmy Blum i Rejs.

Nowa kolekcja Kuchni Malajka to kolejna z nowości na Targach w Poznaniu. Rozsądna cena w połączeniu z nowoczesnymi materiałami i ciekawym wyglądem gwarantuje sukces na rynku. Połączenie płyt drewnopodobnych z jednolitymi przełamujew kolejne tabu w jednolitej stylistyce kuchennej.

Nie możemy zapomnieć o nagrodzonej Diamentem Meblarstwa 2014 serii kuchni Cuba Libre. Ta uznana wśród naszych odbiorów marka wyglądała świeżo i nowocześnie. Aż dziwne, że taka ekonomiczna kuchnia tak dobrze sie prezentuje na stoisku targowym.

Ostatnim z zaprezentowanych mebli był System Cadillac, będący połączeniem eleganckiej klasyki z nutką nowoczesności, ciekawe zaokrąglone bryły oraz kontrastowo dobrane kolory sprawiały że był ozdobą naszego stoiska.

Pragniemy podziękować za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy na kolejną edycję targów już za niecały rok.

Dystrybutorzy
Katalogi
Diament Meblarstwa 2013