LAYMAN NA TARGACH W POZNANIU 2016

LAYMAN NA TARGACH W POZNANIU 2016

Międzynarodowe Targi Meblowe w Poznaniu uchodzą za najważniejszą imprezę targową w Polsce. W związku z tym LAYMANA nie mogło tam zabraknąć!


Bardzo dziękujemy, że tak licznie odwiedzili Państwo nasze stoisko! Targi były bardzo dobrą okazją do spotkania się z Państwem, porozmawiania o naszej dotychczasowej współpracy, a także o nowościach, które mieliśmy okazję zaprezentować.

 

Na targach w Poznaniu mieliśmy okazję zaprezentować:

 

SYSTEM FABIO

Prawdziwa nowość wśród naszych mebli. NIe było osoby, która przeszła obok nich obojętnie! Gięte fronty nadają meblom niepowtarzalnego uroku, a uchwyty to prawdziwa wisienka na torcie! Nasi klienci otrzymają wybór jednego z dwóch zupełnie różnych uchwytów - kryształowego bądź też matowego!

 

KUCHNIA MOHITO

Jest to nasza trzecia propozycja kuchni z krótszym terminem realizacji, pozwalająca na większą oszczędność portfela. Zestawienie frontów ramkowych w modnych odcieniach ze sterylnymi frontami połyskowymi podkreśla niebanalny charakter całej kolekcji.

 

KUCHNIA SOFIJA

Jest to kuchnia prowansalska - styl który kojarzy się z bielą, światłem i naturą... Białe lakierowane, choć matowe fronty zostały zestawione z czarnym marmurowym blatem i ciemnymi uchwytami...

 

W kuchni zaprezentowano akcesoria BLUM, HETTICH oraz REJS, dzięki którym praca w kuchni może być naprawdę wygodniejsza!

 

 

KUCHNIA KORNELIA

Jest to nasza wisienka na torcie, kuchnia dla najbardziej wymagających klientów. Łączy ona frezowane lakierowane białe fronty z frontami laminowanymi. Nadaje to kuchni bardzo interesujący design! Natomiast akcesoria marki PEKA, w które została wyposażona, potrafią znacznie uprzyjemnić pracę w kuchni.

 

                       

 

 

Dziękujemy za spotkanie z Państwem i zapraszamy na kolejne targi za rok!

Dystrybutorzy
Katalogi
Diament Meblarstwa 2013