LAYMAN NA TARGACH W POZNANIU

LAYMAN  NA TARGACH W POZNANIU

Jako że Targi Meblowe w Poznaniu uchodzą za najważniejszą imprezę targową w Polsce, Laymana nie mogło tam zabraknąć. Od wielu lat nasze nowe produkty prezentujemy właśnie w Poznaniu.

 

W tym roku nasze stoisko wyróżniało się na tle innych niestandardowymi meblami, ponieważ dla nas Targi to coś więcej niż zwykłe miejsce sprzedaży naszych produktów, a raczej pokaz kreatywności i możliwości naszej firmy.

Zaprezentowaliśmy dwie kuchnie o zupełnie różnym charakterze, kuchania Trini to popis designerskich możliwości naszych projektantów i technologów, miękkie zaokrąglone kształty i mieniący się kryształami  blat w połączeniu z szafkami w kolorze czarnym i różowym sprawiały na odwiedzających nasze stoisko wielkie wrażenie.

Drugą propozycją ze świata mebli kuchennych była kuchnia Suzana, gdzie przestrzenie białych akrylowych frontów, łączyły się z płytą 3D.  Uzupełnieniem tej kuchni był  charakterystyczny bar unoszący się niejako w powietrzu.

Zarówno Kuchnia Trini jak i Suzane zostały wyposażone w najwyższą półkę sprzętu kuchennego, elektrycznie podnoszone i zamykane fronty, wyjeżdżające z cichym szelestem szuflady firmy Blum, zróżnicowane kosze kargo firmy Rejs czy niesamowite półki w kształcie nerki wyjeżdżające z szafek narożnych firmy Peka

Meble salonowe to kolejne nowości firmy Layman na targach w Poznaniu. Rewolucyjny system modułowy Briks nagrodzony, trzema Diamentami Meblarstwa  dumnie prezentował się na wejściu na nasze stoisko i przyciagał tłumy odwiedzających.

Niemniejszym powodzeniem cieszyła się nowa kolekcja niedużych meblościanek. Zakład Meblowy Layman poprzez połączenie ciekawych kolorów z ciekawym designem, udowadnia że niedrogie meble pokojowe nie muszą być nudne i sztampowe.

Triesto nasz hit sprzedarzy został zaprezentowany w nowym kolorze Dąb Sonoma, co spotkało się z pozytywnym przyjęciem przez klientów.

Ostatnią z zaprezentowanych nowości był System Wiwaldi, będący połączeniem eleganckiej klasyki z nutką nowoczesności, klasycznie dobrany kolor oraz metalowe wstawki sprawiały że był ozdobą naszego stoiska.

Pragniemy podziękować za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy na kolejną edycję targów już za niecały rok.

Dystrybutorzy
Katalogi
Diament Meblarstwa 2013