LAYMAN na targach MEBLE POLSKA 2017

LAYMAN na targach MEBLE POLSKA 2017

Wśród pięciuset wystawców z Europy swoją najnowszą ofertę zaprezentowała także firma LAYMAN. Na stoisku o powierzchni ponad 100 m2 zadebiutowały dwie kolekcje mebli systemowych LOVIO i KISS oraz kuchnia modułowa LORA.

Największą popularnością wśród odwiedzających cieszyła się właśnie kuchnia w stylu prowansalskim LORA. Fronty z charakterystycznym frezowaniem prezentowały się bardzo dekoracyjnie w dwóch dostępnych wybarwieniach: białym i szarym. Szczególną uwagę zwracały wysokie, przeszklone kredensy, umożliwiające poprowadzenie zabudowy kuchennej do sufitu i wysokie słupki, pozwalające ukryć sprzęt AGD w zabudowie. Zainteresowanie zwiedzających wzbudzały również cztery nowe blaty i dopasowane do nich kolorystycznie okładziny ścienne HPL (Dąb Lancelot, Szczypta szaleństwa, Consuela, Dubaj czarny).  

LORA TARGI

Uznanie zwiedzających zdobył także system mebli LOVIO prezentowany na targach w dwóch (z trzech dostępnych) wybawieniach: czarny połączony z dębem amerykańskim i dąb wellington połączony z białym połyskiem. Efektownie zaaranżowany pokój dzienny i sypialnia przypadły do gustu właścicielom salonów meblowych, którzy chętnie zamawiali prezentowane meble na ekspozycje.  

LOVIO

Swoich zwolenników, podczas targów znalazł także system KISS stanowiący nowoczesną interpretację stylu lat 60. Charakterystyczne jak na tamte czasy nóżki, w nowej, dwukolorowej odsłonie wpadały w oko zwiedzającym. Ciekawe wybarwienia frontów, prezentowane na stoisku w formie gotowych brył (metalik platyna z charakterystycznym połyskiem i biały ze fakturą 3D) i próbników (metalik laser i pepitka szara) spotkały się z zainteresowaniem Klientów.

KISS TARGI

Duże zainteresowanie wzbudzały także nowoczesne okucia i akcesoria prezentowane w kuchni pod wymiar. Ociekarka szufladowa marki Inoxa w tytanowym wybarwieniu skradła serca damskiej części odwiedzających. Podnośniki Aventos HF z opcją servo drive marki Blum  zaciekawiły męską część Klientów. Uznanie zdobyło także 5-poziomowe Cargo Maxi Ellite Pegasus marki Inoxa z pełnym wysuwem i cichym domykaniem. Całe prezentowane na stoisku wyposażenie dostępne jest w ofercie regularnej kuchni pod wymiar firmy LAYMAN.  

KUCHNIA TARGI

Już wkrótce wszystkie nowości prezentowane na targach dostępne będą w salonach meblowych w całej Polsce.

Dystrybutorzy
Katalogi
Diament Meblarstwa 2013