KISS


CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 100

 

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 100

 

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 100

System KISS to nowoczesna interpretacja stylu lat 60.  Charakterystyczne jak na tamte czasy nóżki, w nowej, dwukolorowej odsłonie, prezentują się zupełnie inaczej. Wciąż jednak dodają bryłom lekkości. Fronty dostępne w czterech ciekawych kolorach (metalik platyna, metalik laser, pepitka szara, biały ze fakturą 3D) odzwierciedlają najnowsze trendy wzornicze. Korpusy w wybarwieniu dąb amerykański przełamują chłodny, nowoczesny wygląd mebli, wprowadzając nutę ciepła i przytulności.

Kolekcja KISS to 20 różnorodnych brył, wśród których na szczególną uwagę zasługują: stojące i wiszące witryny z podświetlanymi szklanymi półkami, komoda z asymetrycznym podziałem frontów i szafki rtv dostępne w dwóch szerokościach 120 i 150 cm. Z pomocą tych elementów łatwo można zaaranżować kącik telewizyjny w pokoju dziennym lub sypialni.

Korpusy i fronty wykonane są z płyty laminowanej o grubości 18mm, z wyjątkiem białych frontów ze strukturą 3D, które wykonane są z płyty foliowanej 16 mm. Płyta wykorzystana w systemie KISS jest odporna na zabrudzenia i  zarysowania. 

Pliki do pobrania

KISS_KATALOG.PDF pdf 2.67 MB